چند تا جمله زیباو با مفهوم

*********************************************************************************
اي کاش که انسانيت را در رگ انسان تزريق مي کردند.
*********************************************************************************
مردان بزرگ اراده می کنند، انسانهای کوچک آرزو می کنند.
یکی را دیدم با کفش پاره شکر خدا می کرد، گفتم کفش پاره که شکر کردن ندارد، گفت یکی را دیدم که پا نداشت و شکر خدا می کرد.
جناب زرتشت:
کاش آنقدر آب داشتم تا جهنّم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را آتش میزدم تا مردم خدا را برای خودش دوست داشتند نه برای رفتن به بهشت.

===>>>  ادامه در ادامه مطلب ===>>>

وبسایت طلایی من *********************************************************************************

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود موزیک وئدیو دوره قرآن بیدختی های مقیم تربت حیدریه عمو علیرضا درآمد میلیونی واقعی اطلاعات درباره دستگاه تصفیه آب فروشگاه اینترنتی 5040 دانلود رایگان نرم افزار فیلم و کارتون و موزیک فست دانلود جوک فایل دانلود سریال کره ای بیمارستان چونا عمق اقیانوس هند دریای خزر انرژی سونامی در اقیانوس هند دریای خزر شماره تلفن موسسه خیریه کتایون ریاحی فایده ها وضررهای احتمالی تغیردر ژنهای جانداران آهنگ تو چشنات یه عشقه ویدیوهای تظاهرات 12دی ماه96 شهرهای.شلوغ شده ایران آهایخانومکاردادیدستم نصب تلگرام طلایی برای کامپیوتر قسمت اخر زندگي گمشده