چند تا جمله زیباو با مفهوم

*********************************************************************************
اي کاش که انسانيت را در رگ انسان تزريق مي کردند.
*********************************************************************************
مردان بزرگ اراده می کنند، انسانهای کوچک آرزو می کنند.
یکی را دیدم با کفش پاره شکر خدا می کرد، گفتم کفش پاره که شکر کردن ندارد، گفت یکی را دیدم که پا نداشت و شکر خدا می کرد.
جناب زرتشت:
کاش آنقدر آب داشتم تا جهنّم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را آتش میزدم تا مردم خدا را برای خودش دوست داشتند نه برای رفتن به بهشت.

===>>>  ادامه در ادامه مطلب ===>>>

وبسایت طلایی من *********************************************************************************

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

sivangraphic اطلاعات کامپیوتری دایما - سایت سرگرمی پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان ثانیه ها گپ اپ فروش ایزوگام شرق و دلیجان پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان تصویر آموزش ایا سال ۹۷صادرات نخود انجام میشود کتاب راهنمای فارسی نگارش 2 شاخه فنی حرفه ای کاردانش دانلودآهنگرفیقومدردتبهجونم تاثیرپیاز بر روی سایز آلت تناسلی مردان دانلود آهنگ قسمت 12 عشق اجاره ای وسط فیلم چجوری با ماست جوش شیرین موهامو دکلره کنم جواب نگارش ششم اسبازیهایدخترانهصورتی ضرب المثل قدم یازدهم نقاشی درمورد درست استفاده از سوخت ها