چند تا جمله زیباو با مفهوم

*********************************************************************************
اي کاش که انسانيت را در رگ انسان تزريق مي کردند.
*********************************************************************************
مردان بزرگ اراده می کنند، انسانهای کوچک آرزو می کنند.
یکی را دیدم با کفش پاره شکر خدا می کرد، گفتم کفش پاره که شکر کردن ندارد، گفت یکی را دیدم که پا نداشت و شکر خدا می کرد.
جناب زرتشت:
کاش آنقدر آب داشتم تا جهنّم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را آتش میزدم تا مردم خدا را برای خودش دوست داشتند نه برای رفتن به بهشت.

===>>>  ادامه در ادامه مطلب ===>>>

وبسایت طلایی من ********************************************************************************* منبع

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود رمان جدید | رمان بوک | رمان عاشقانه meci shop ماهنامه دانش آموزی تلاش راهنمای خرید لپ تاپ رشته جودو شیفت پلاس شیشه دانلود دانلود سریال ترکی دوبله فارسی برای گروه فدایی زولا milad دانلود اهنگ محسن دولت زندانی خلاصه درس بخوان وبی اندیش آوازی برای وطن نامادری هوس باز فرشته اهنگ یاد تو جان دلم حال بدم غرق نمازم کرده جایه معبودمو معشوقمو این دل که عبادت کرده آهنگ بی کلام هندی غمگین انفجار۳ چو خواهی که نامت نماند نهان مکن نام نیک بزرگان نهان یعنی چه؟ فصل تابع جویا مجد دهم تجربی 97 انشا درباره زمستان به صورت عینی معادلات مختصاتی زیر را حل کنید متن درمورد رازداری